Trenutek Resnice.

DeletedUser

Guest
Ko sem bil še član AI F. smo imeli skupen forum. Črtomir je predlagal nezavzemanje barbarskih. Odgovor vašega vodtva , ki me je pa res nasmejal, je pa bil, da jih moraš ker jih je lažje in izgubiš manj vojske. Tako da prosim, ne mi o tem
In ja, sem 100% da je v AI F. več kvalitete kot pri vam.


kriza :D

@Ubijalec:Saj veš kako to je, nekateri ne znajo priznat poraza
jp, poznam veliko takih. Zgleda, da je treba novo ime na ta seznam dodat.:eek:
 

DeletedUser

Guest
Pa zraven smo lepo dookazali kako vaši noblajo barbarske vasi! :cool:

Zakaj bi ga priznal ker sem vse vasi dal smeškom oz. šalabajskom in to sem moral vso vojsko ven dati da so jih zavzamali kot barbarske,še prej sem jim pa pobil preko 30 plemičev in še več bi jih če se ne bi dogovorili plemeni med sabo! AI pa ni vredna počenega groša oni zj na veliko noblajo barbarske vasi in vasi neaktivnih igralcev!!! Se bo pa to kmalu pokazalo,če ne že v naslednji vojni.

Poraz bom pa priznal ko bo do tega prišlo in to ne bo zaradi AI ampak kvečjemu zaradi koh plemena!

kje živiš ti? v pravljični deželi? Ti pa 30plemičev? lol Ti še 30plemičev videl nisi.
 

DeletedUser

Guest
vid33, prosim. Ti vidiš sivo piko v svoji veri, je pomojem train že na poti.
Razloži kako da ni poraz, če se pleme razpusti sredi vojne??
Pa KOH in AI F. sta zaveznika, torej najvrjenteje sodelujeta. Nekaj kar vi dvomim da lahko, sploh z egovom vašega vodstva v zadnjih dneh pred napadi KOHa. Mislim, da ga ninja prav lepo opisal.
Če AI niso vredni počenega groša zakaj pa sedaj vaše novo pleme nima skorajda več fronte z njimi? Saj se jih ne bojite kajne?

PS:Če se tvoje pleme dogovori, da te predajo, pa da si jim še zvest... Nimam besed
Pa poišči pomoč. Rabiš jo
 
Last edited by a moderator:

vid33

New Member
Reaction score
0
vid33, prosim. Ti vidiš sivo piko v svoji veri, je pomojem train že na poti.
Razloži kako da ni poraz, če se pleme razpusti sredi vojne??
Pa KOH in AI F. sta zaveznika, torej najvrjenteje sodelujeta. Nekaj kar vi dvomim da lahko, sploh z egovom vašega vodstva v zadnjih dneh pred napadi KOHa. Mislim, da ga ninja prav lepo opisal.
Če AI niso vredni počenega groša zakaj pa sedaj vaše novo pleme nima skorajda več fronte z njimi? Saj se jih ne bojite kajne?

PS:pa kako sta se ŠB in AI dogovorili??? Ti moraš res poiskati pomoč, pa omisli si tečaj geografije. Pomaga pri tem, kje je kdo

Ti pa moraš iti na tečaj branja,kdo pa je omenjal ŠB in AI da sta se dogovorila! dogovor je bil med mojim plemenom in ŠB .

Tko ampak zakaj si pa ti zapustil tvoje hrabro pleme ki ga tako hvališ?

Res če želiš biti moderator se rajši nauči brati pa potem komentiraj!
 

DeletedUser

Guest
Preberi moj popravek, pač za mano je naporen dan.

Kot sem povedal, sem prenehal igrati na Si1. Razlogi nimajo nič z AI F., ampak se mi jih tebi ne zdi vredno razlagati.
 

vid33

New Member
Reaction score
0
kje živiš ti? v pravljični deželi? Ti pa 30plemičev? lol Ti še 30plemičev videl nisi.

To se kar lepo vprašaj tvoje soplemenčane kako so padali kot muhe,glede na to kok imaš za povedati pa me zanima kje si ti hodil ko so me tvoji tolkli,v dveh 4 dneh sem naredil 500k obrambnih točk. okrepitve so prihajale v eno vas in to od 45 do 65 ur. Edina vredena nasprotnika sta bila cybercube in silver. Glede na to kok si tuki pameten pa brihten pa se strinjam da bi šla midva 1:1 špilat pa da te vidim kratkohlačnik,zgleda da še nisi videl pravih napadov,to je pa verjetno zato ker se skrivaš sredi plemena :eek:
 

DeletedUser

Guest
To se kar lepo vprašaj tvoje soplemenčane kako so padali kot muhe,glede na to kok imaš za povedati pa me zanima kje si ti hodil ko so me tvoji tolkli,v dveh 4 dneh sem naredil 500k obrambnih točk. okrepitve so prihajale v eno vas in to od 45 do 65 ur. Edina vredena nasprotnika sta bila cybercube in silver. Glede na to kok si tuki pameten pa brihten pa se strinjam da bi šla midva 1:1 špilat pa da te vidim kratkohlačnik,zgleda da še nisi videl pravih napadov,to je pa verjetno zato ker se skrivaš sredi plemena :eek:

ti in jaz 1:1 ne sanjaj. Par let prezgodenj si, nisi vreden da bi se 1moj ax te dotaknil. Nevem kdaj je to bilo, in se mi ne da iti gledat, da se pa skrivam sred plemena pa si pravi heroj, navab si očala noob. Saj sem ti rekel da se zbud drugače, ti 30plemičev še v življenju nisi videl.
 

vid33

New Member
Reaction score
0
ti in jaz 1:1 ne sanjaj. Par let prezgodenj si, nisi vreden da bi se 1moj ax te dotaknil. Nevem kdaj je to bilo, in se mi ne da iti gledat, da se pa skrivam sred plemena pa si pravi heroj, navab si očala noob. Saj sem ti rekel da se zbud drugače, ti 30plemičev še v življenju nisi videl.

Pozanimaj se v plemenu ŠB, jaz sem jih videl ti pa zagotovo ne! Zj vidim da samo v prazno govoriš :eek:
 

DeletedUser

Guest
Pozanimaj se v plemenu ŠB, jaz sem jih videl ti pa zagotovo ne! Zj vidim da samo v prazno govoriš :eek:

odpeketaj prosim z foruma, preden se posmodiš. 30plemičev ti v življenju nisi videl, ne rabim zato nikogar spraševat. Drugače pa oprosti, da si ne zapomnimo vsakega nooba, ki smo ga zrimali, jih je enostavno preveč.
 

vid33

New Member
Reaction score
0
odpeketaj prosim z foruma, preden se posmodiš. 30plemičev ti v življenju nisi videl, ne rabim zato nikogar spraševat. Drugače pa oprosti, da si ne zapomnimo vsakega nooba, ki smo ga zrimali, jih je enostavno preveč.

Meni je vseeno kaj ti misliš tko da!
 

DeletedUser

Guest
alo fantje, umirte se. vsak ma pravico do svojega mnenja, kakorkoli je to lahko napačno v očeh drugih.
 

DeletedUser

Guest
Vidim da se še zdaj niste nehali prepirat...če bi vsak tukaj toliko napora v igro vložil kot na forum bi se samo iskril :)))
 

DeletedUser

Guest
Ubijalec, mislim da si pozabil na najboljše orožje :D

IGNOR (tako kot smo naredli mi vs grobi. Ko sta bila našega ignora deležna legionar in ?)
 

DeletedUser

Guest
Ubijalec, mislim da si pozabil na najboljše orožje :D

IGNOR (tako kot smo naredli mi vs grobi. Ko sta bila našega ignora deležna legionar in ?)

nepomembno dejstvo a ker si že ven dal, moram it gledat pod nastavitve :D

EDIT: igiorcek7 in legionar2
 

DeletedUser

Guest
kriza :D


jp, poznam veliko takih. Zgleda, da je treba novo ime na ta seznam dodat.:eek:


Ker prihaja do zmede v zadnjem času bom še tukaj napisal da novo pleme, AIF, nima nič skupnega z Alianso štirih plemen, izgleda da jim je dal Flaninger idejo ko v prispevkih daje kratico Aliansi AI F, torej naj velja za vse in kdor bere ta forum naj tudi v svojem plemenu pove da AIF nima razen, da jim prevzemamo vasi nima, nič z Alianso štirih sevrnih plemen ( AI- AII - AIII - AIV )
 

DeletedUser

Guest
Ker prihaja do zmede v zadnjem času bom še tukaj napisal da novo pleme, AIF, nima nič skupnega z Alianso štirih plemen, izgleda da jim je dal Flaninger idejo ko v prispevkih daje kratico Aliansi AI F, torej naj velja za vse in kdor bere ta forum naj tudi v svojem plemenu pove da AIF nima razen, da jim prevzemamo vasi nima, nič z Alianso štirih sevrnih plemen ( AI- AII - AIII - AIV )

Točno tako. Če ne verjamete preverite na tw stats-war stats. Z nami nimajo nič, razen predajanja svojih vasi in napadanja naših igralcev s sulicami in meči XD.
 
Top