EoW & SPQR proti tebi

DeletedUser

Guest
stevilo sploh ni pomembno poglej kolk clanov je na svetu1 v plemenu 100 na svetu4 pa 40 in ko sestejes je kofecient ljudi isti pac cista matematika se ti ne zdi poba

še enkrat ti povem da število ni enako, glede na to da si ti imel eno 3 akademije + še zavezniki imajo akademije. A razumeš zdaj dečko?

LP
Po dolgem času naj še jaz nekaj dodam.
Padlo je mnogo grdih besed,obstaja milijon sovraštev,ampak moramo si priznati da Calimero,:napad::napad:ki vas ima rad:napad::napad::rolleyes: je napravil na svetu 4 res največ skupaj z svojimi igralci,ki jim pač zaupa.
Iz sveta4 izhajam iz plemena SHOP,torej calimero je sovražnik,ampak kapo dol naredil je vse da je pripeljal igro do tja kjer je sedaj,pa obračajte kakor želite igra grda,igra lepa,to je stvar posameznika...
Nikomur ni uspelo in če ste taki heroji na forumu izvolite imate server svet4 se prijavite in dokažite da ste boljši od njega...
Pa prosim vse da ne dodajate brezveznih komentarjev....
Še zdaleč ne zagovarjam Calimerota,ampak priznam če bi shop bil sposoben bi bil prvi,neglede kaj se je dogajalo v njem,ampak ni,prvi je SPQR in torej dajte priznati da je prvi zato,ker so njihove vodje imele svojo politiko,res včasih trdo ampak očitno najbolj primerno...
ČESTITAM SPQR za njihov dosežek in mislim da sem povedal vse vsem...

Pa brez zamere...

hahaha to si pa pihnil mimo, mislim da je dokazal kako zelo zaupa svojim članom že tu na forumu, glede na to da jih je označil za smeti.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Pa vi res niste....
Pa kaj boste tukaj res vsako njegovo besedo obrnili...
Ja tudi v SHOPU smo imeli smeti,ki smo jih ščistili...Smeti so igralci ki so v plemenu ne da bi dali kaj od sebe za pomoč drugim....
Mislim da tukaj ni nič narobe če rečemo takim igralcem smeti...
A ti naštejem nekaj takih iz SHOPA in iz vsakega plemena mislim da bi znal najti kakega...
Ne vem v čem je tukaj problem...
 

DeletedUser

Guest
gregorlazer a si ti v SHOPU od začetka? Ne bi rekel, ker nakladaš, da se kar kadi ..

Calimerotovi dosežki so nični. Vsak zelenec zna zmagati z 10 plemeni proti enemu. Kaj pa ti nakladaš pa ne vem..
 

calimero

Banned
Reaction score
0
gregor hvala si edini pa res edini,ki je imel toliko casti in priznal,da smo z vami dobili vojno tako kot ti sem na svetu1 jaz javno priznal in cestital AtaSmrku vodji zame najboljsega plemena na slo serverjih TMP-a njemu in paradoxu se enkrat hvala,da sta me naucila igrat in kako se vodi lastno pleme tudi, ce sedaj neham odhajam kot zmagovalec,ker je moja vojna koncana vsi,ki me poznajo vedo da mi jebil edini cilj bil premagat veliki SHOP
 

DeletedUser

Guest
Lej v shop sem prišel po par mesecih nastanka torej na začetku,prej sem bil vodja INKOH...
in se zavedam kako težko je zmagovati.
Ne zagovarjam Calimerota še zdaleč ne,ampak tudi mi bi usekali isto če bi šlo,pa ni šlo,žal....
Moraš priti tako daleč enkrat pol pa povej iz svojega vidika,ko boš na vrhu...Prej pa lahko le takole govoriš (obsojaš)kot sedaj...

Calimero ti pa odigraj svojo igro do konca in da te ne vidim zaključit:)
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
gregorlazer a si ti v SHOPU od začetka? Ne bi rekel, ker nakladaš, da se kar kadi ..

Calimerotovi dosežki so nični. Vsak zelenec zna zmagati z 10 plemeni proti enemu. Kaj pa ti nakladaš pa ne vem..

dvomim da je, če bi bil bi vedel malo več o calimerotu.

bdw: gumica če sta te AtaSmrk in Paradox kaj učila se nisi nič naučil vsaj glede na tvoje statse na si4 in glede na to da si na si1 prpo stisnil ob prvih večjih napadih. Glede tvojega vodenja pa nebi, ker je se samo za smejat. Se še predobro spomnim ene izmed tvojih okrožnih "napade pošljite od te do te ure" veš kako si me s to okrožnico nasmejal:D

Lej v shop sem prišel po par mesecih nastanka torej na začetku,prej sem bil vodja INKOH...
in se zavedam kako težko je zmagovati.
Ne zagovarjam Calimerota še zdaleč ne,ampak tudi mi bi usekali isto če bi šlo,pa ni šlo,žal....
Moraš priti tako daleč enkrat pol pa povej iz svojega vidika,ko boš na vrhu...Prej pa lahko le takole govoriš (obsojaš)kot sedaj...

Ti očitno nimaš pojma o čem govoriš, vsakdo ki se še na si1 bori, naj je na strani KOHa ali ex TMPja je prišel tako daleč, če ne še bolj kot je si4 zdaj. In glede na to da sem bi nekaj časa v SHOPu in vem kakšni so bili vodje vem še preveč dobro da se nebi nikoli spustili na calimerotov lvl.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
A se vi zavedate kolikokrat sva se z Calimerotom spičila,tudi na tem forumu....
Pa saj ni važno,uglavnem za vsakega se najdejo pametni ki želijo izpadit še pametnejši,a žal...le v njihovih glavah...
lp
 

DeletedUser

Guest
Bom še jaz malo pokomentiral tole, da vidim kako bo :)

LP
Po dolgem času naj še jaz nekaj dodam.
Padlo je mnogo grdih besed,obstaja milijon sovraštev,ampak moramo si priznati da Calimero,:napad::napad:ki vas ima rad:napad::napad::rolleyes: je napravil na svetu 4 res največ skupaj z svojimi igralci,ki jim pač zaupa.
Iz sveta4 izhajam iz plemena SHOP,torej calimero je sovražnik,ampak kapo dol naredil je vse da je pripeljal igro do tja kjer je sedaj

Naredil ni nič kaj posebnega, ker za mene ni noben dosežek da prevzameš igralce ki so/smo nehali...

ampak priznam če bi shop bil sposoben bi bil prvi,neglede kaj se je dogajalo v njem,ampak ni,prvi je SPQR in torej dajte priznati da je prvi zato,ker so njihove vodje imele svojo politiko,res včasih trdo ampak očitno najbolj primerno...

Tu si me pa izjemno presenetil s svojim komentarjem glede na to da si član SHOPa in dobro veš kaj je pripeljalo do česa. SHOP je sposoben biti prvi, kar se je jasno videlo dokler smo vsi igrali in ne, SHOP ni padel zaradi napačne politike ampak pomanjkanja časa. Politika vodstva je bila pa že od začetka takšna, da ne more delovati brez aktivnih igralcev...

To je to z moje strani pa veselo razglabljanje še naprej
 

kira27

Member
Reaction score
0
Madona ste dolgočasni......
Pa res nimate kej bol pametnega za počet kot,da se tukaj pičite.Vedno na isto temo.....
zdej pa nehajte bluzit...če hočete zmagat lahko to očitno brez problema....vidim da ste sami profiji(če vrjameš).
Kot je gregor napisal prijavi se na sv4 in zmagaj... vsi imate šanse.....pa dej nehite pametovat ,ker je itak že bilo vse povedano in se ponavljate kot pokvarjene lajne!;)
 

calimero

Banned
Reaction score
0
CRUEL shop je bilo gladiatorsko pleme vsak je noblal kot se mu je zazdelo,v vsej vojni niste proti nam naredili niti ene organizirane akcije mi pa konstantno vas tepli to je moje osebno misljenje
 

ciko1

Member
Reaction score
0
je pač tako da so nekateri full jezni da SPQR zmaguje. Tudi sam sem verjel od začetka, da bo SHOP zmagovalec na svetu4 in priznam, sem se zelo motil.
 

DeletedUser

Guest
CRUEL shop je bilo gladiatorsko pleme vsak je noblal kot se mu je zazdelo,v vsej vojni niste proti nam naredili niti ene organizirane akcije mi pa konstantno vas tepli to je moje osebno misljenje

ti pa še posebaj kaj?, če bi verjeli. Ti ko si noblal neaktivne igralce, barbare in internale kar še vedno delaš.
 

calimero

Banned
Reaction score
0
barbari poudarjam so zelo pomembni pocasi jih gradis in obrambo posiljas na fronto 40 ljudi vsak po 200 obrambnih enot poslje na tocko D in zato ker smo pridno pobirali barbare nas shop nikjer ni prebil,vidim,da o tem spilu zal nimas pojma ce pa ze gledas statistiko pa menda vidis,da sem tudi medprvi 10 napadalci
 

kira27

Member
Reaction score
0
SHOP je bil absolutni zmagovalec!!!!!!! in bi bil še zdaj!!!!!!
če nebi na koncu prišli tako daleč (vsi vemo zakaj) da je imel vsak igralec minimalno 3 site ,tako je pa nemogoče igrati......
in še vedno prisegam na pleme shop ,ker takšno kot je bilo v začetku je bilo nepremagljivo!!!!!
 

DeletedUser

Guest
barbari poudarjam so zelo pomembni pocasi jih gradis in obrambo posiljas na fronto 40 ljudi vsak po 200 obrambnih enot poslje na tocko D in zato ker smo pridno pobirali barbare nas shop nikjer ni prebil,vidim,da o tem spilu zal nimas pojma ce pa ze gledas statistiko pa menda vidis,da sem tudi medprvi 10 napadalci

pravi se je oglasil, barbare noblajo sami taki noobi kot si ti, in kot je bilo že povedano vsakdo lahko par nukov zabije v stacke in si nabije ODA. To da mi med top 10 napadalci še zdaleč ne pomeni da si dober igralec.
 

calimero

Banned
Reaction score
0
zdaj pa vidim,da ti ni para kaj pa te ko se je deep hvalil z svojimi napadalnimi pikami ko se zaletaval ko noob na nase bunkerje ti in in se par njegovih hlapcev pa mu je plskalo idi pocasi dremat si ze malce utrujen in kvasis bedarije juter ko bos pa naspan pa lahk spet klikava pa pa in mirno noc ti zelim
 

DeletedUser

Guest
zdaj pa vidim,da ti ni para kaj pa te ko se je deep hvalil z svojimi napadalnimi pikami ko se zaletaval ko noob na nase bunkerje ti in in se par njegovih hlapcev pa mu je plskalo idi pocasi dremat si ze malce utrujen in kvasis bedarije juter ko bos pa naspan pa lahk spet klikava pa pa in mirno noc ti zelim

žal se ne spomnim da bi kdarkoli bil od koga hlapec, niti da bi komu ploskal. Edine bedarije tukaj pa kvsaiš ti.
 

DeletedUser

Guest
barbari poudarjam so zelo pomembni pocasi jih gradis in obrambo posiljas na fronto 40 ljudi vsak po 200 obrambnih enot poslje na tocko D in zato ker smo pridno pobirali barbare nas shop nikjer ni prebil,vidim,da o tem spilu zal nimas pojma ce pa ze gledas statistiko pa menda vidis,da sem tudi medprvi 10 napadalci

se strinjam barbari so zelo pomembni za igro, še posebaj v pozni igri. čim več jih pobereš tem boljši si.

oh sarcazm on
 

DeletedUser

Guest
se strinjam barbari so zelo pomembni za igro, še posebaj v pozni igri. čim več jih pobereš tem boljši si.

oh sarcazm on


Eto povedal si vse,da še jaz dam tukaj svoj zadnji komentar...na to temo.
CRUEL vem da sem te presenetil ampak kaj meni in SHOPU pomaga da ti nimaš časa,a vidiš tu je Calimero zmagal,bil je vodja in je imel čas pa čeprav je jedel vse neaktivne in barbarke(to igra dovoljuje)....
Bil je vodja imel je čas pa čeprav so vse drugi napravili,kaj pa napravi nekdo od činov v vojni,nič...da ukaz vse pa opravi vojska....in če ta čin nima več časa se vojska zmede in izgubi bitko....SE MOTIM?
Ne jokajte sedaj kaj smo bili v SHOPU sposobni,bili smo veliko,ampak ko ni časa v vodstvu gre vse navzdol,torej bitko smo že zdavnaj zgubili....In ne vem odkod ideja da še vedno tolčete kako bi bilo če bi bilo...?????????????????????
Kaj torej?Če ste videli kako je en igralec zanič in jemlje le barbarke,zakaj ga niste potolkli že na začetku?še posebej ker je bil vodja???????????????????????????????
Skratka,kdo pač zmaga na svetu 4 SPQR je napravil poglavitno vlogo in pleme držal na kupu,mi smo pa vem da smo se borili pač klonili in enkrat naj se prizna da če bi bili sposobni bi bili prvi,pa nismo in tu ni izgovor(tudi jaz ga nisem imel)ČAS....Igra je narejena pač za take da zmagajo tisti ki imajo čas in voljo,Calimero je pač igral svojo igro(tudi jaz sem bil nanj jezen kot ris) in neglede kaj je delal na prejšnjih svetovih,je tukaj igral in nihče se ga ni lotil(zakaj?,zato ker je lažje kritizirat kot napravit napad),sam z lord sebotom sva edina ki sva odšla v epicenter plemena SPQR in če bi imel še takrat kdo drug jajca bi lahko zmleli pleme iz centra,pa ni jih imel nihče......
Torej tole pisanje in hvalisanje samega sebe in izgovor ni bilo časa odpade,saj bistvo igre je biti na vp čim več,le taki pa zmagujejo......

Pa brez zamere,LP
 
Top