Neuradni časopis sveta 20 2.del

ruki

Member
Reaction score
0
no ja premagani nasprotniki povedo vse ;)

Ok ,sm en velik NOOB ,evo pa vsi vedo hahaha :D
 

-Nasikanc-

Member
Reaction score
0
Premagani a haha to je una fora by mathias, ko jebe vojsko važno da imam premagane :D

Da sem top po premaganih, dej mi povej z čim boš farmal, zdaj ko ni offa? Z premaganimi :D
 

conquer

New Member
Reaction score
0
Nekam tiho je na forumu..kaj bo pa folk bral če se ne boste kregali :D Vidim, da ste izdajalko sprejeli odprtih rok nazaj hehe res pohvale vredno :D
 

-Nasikanc-

Member
Reaction score
0
Meni je všeč da so jo vzeli, bom imel še več vasi pri vojni statistiki :D
Ruki ni mi čisto jasno, ampak najbrž je prišlo kaj umes da nisi mogu bit na računu medtem ko so ti 2 vasi šle rakom žvižgat ;) :D
 

woley837

Member
Reaction score
0
BASH+SPANK vs NUKE


Nuke je že na tleh ,saj drugače ni moglo bit,ane?


4:1(razmerje moči SPANK&BASHvsNUKE)


Fajn je blo ,čeprav kratko a vsaj zanimivo ;)
Ko nuke pade se lahko ta svet konča ;) :p

Nevem ali se igralci NUKA sami sebi smilijo al kako? Toliko evrov je šlo v nič, jao jao, ja saj se imate za kaj smilit :D
 

Vulpes

Member
Reaction score
0
ChiliPure včeraj ob 08:48
Tole je za (neimenovana oseba), ker kot sem izvedela Marina odloča o tem in sicer:

Prejšnji teden smo na novo formirali pleme, tako rekoč smo bili vrženi v vodo, in je bil oto pač nujno potrebno. Posledično smo šibki in v manjšini, a samo zaenkrat, kljub majhnosti, smo se zelo povezali in vsak dan posebej sodelujemo v res globokem timskem duhu.
Ker pa se jaz kot izkušena igralka zavedam, da so moji "mladičeki" premali za resen boj z vami NUKE in SPANK pa iščem rešitev da jih zaščitim dokler ne odrastejo v prave herkulese...kar pa glede na velik oželjo in predanost so že.


tukaj pa res divja prava vojna, pol me zanima, zakaj so pa potem nekateri tako razburjeni zaradi tvojih besed, če si tok izkušena igralka kot se sama hvališ ChiliPure ?
pa prosim jaz svojih članov plemena ne bi tako poimenovala mladičeki ali pa herkules, zakaj jim ne daš imena gargamel ali pa smrkci ?
 
Last edited:

jonke

Member
Reaction score
0
Smrkci so kul in mislm da si zaslužjo bit napisani z veliko začetnico medtem ko je Gargamel zloben in je velika začetnika odvisna od avtorja posta
 

Vulpes

Member
Reaction score
0
Smrkci so kul in mislm da si zaslužjo bit napisani z veliko začetnico medtem ko je Gargamel zloben in je velika začetnika odvisna od avtorja posta

ja na vrt si jih dej namesto palčkov in lučke gor obesi lolll, jest svojih članov ne bi nikoli poimenovala z mladički in ko zrastejo bodo pa herkulesi, kaka vodja bi pa bila potem, če smo že pri grških legendah zakaj jih ne imenuješ pol Zevs al pa Ahil lol kake ženske so tukaj, sram jih je lahko, tako zahrbtne
 

Vulpes

Member
Reaction score
0
To kar si zdele napisal je čisto iz teme. Sploh pa bolši od mene? hmm... kolker vem je račun od igralca amade, na spodnjem linku se vidi sposobnosti igralca ruki, tako da besed nerabim izgubljati. Če si bom kdaj vzel čas bom sestavil članek samo zate.

Link: http://si.twstats.com/si19/index.php?page=player&mode=conquers&id=21855&type=&pn=-1

sama hvala te je, Matiček, ali Nosense kar si že, res ti si number 1 kar se tiče pri sovražnikih, kar sem danes izvedela o tebi uff preveč podatkov za eno noč, da imaš res ( podpora da se razume, mali je 15 let star in mu ne grozim, samo pišem moje mnenje o njem ) '' jajca'', da tukaj igralcem ki so boljši od tebe, da jih preklinjaš in pišeš laži o njih,aja da ne govorimo o fehtanju za PP na svetu 20 od dobre kolegice in kolega, :) a sem te dobila kaj ??


sam si velik REVA zame, kmalu bo prišel čas, ko te ne bomo videli več tukaj, ne na forumu ne v igri, bomo bili full veseli, palca ima dva konca veš, in drug konec se ti nevarno približuje. No če še dobim kake pripombe od dobrih kolegov, ti bom javila TUKAJ, da bodo videli kak dober in fer igralec si. Pa pričakuj kmalu obisk, na domu seveda.
:cool:
 

Vulpes

Member
Reaction score
0
aja še nekaj, tisti, ki imajo neporavnane račune z nasikancem, javite mi na zs :) sprejemam pripombe kot pohvale

hvala in dobro jutro Slovenija ( vietnam )
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
roka roko umije in tako je prav ;)
 
Last edited by a moderator:

-Nasikanc-

Member
Reaction score
0
sama hvala te je, Matiček, ali Nosense kar si že, res ti si number 1 kar se tiče pri sovražnikih, kar sem danes izvedela o tebi uff preveč podatkov za eno noč, da imaš res ( podpora da se razume, mali je 15 let star in mu ne grozim, samo pišem moje mnenje o njem ) '' jajca'', da tukaj igralcem ki so boljši od tebe, da jih preklinjaš in pišeš laži o njih,aja da ne govorimo o fehtanju za PP na svetu 20 od dobre kolegice in kolega, :) a sem te dobila kaj ??


sam si velik REVA zame, kmalu bo prišel čas, ko te ne bomo videli več tukaj, ne na forumu ne v igri, bomo bili full veseli, palca ima dva konca veš, in drug konec se ti nevarno približuje. No če še dobim kake pripombe od dobrih kolegov, ti bom javila TUKAJ, da bodo videli kak dober in fer igralec si. Pa pričakuj kmalu obisk, na domu seveda.
:cool:

Sama hvala me je, tebe tudi sam ti tega neznaš prenest v dejanja medtem ko jaz to delam ane... Kaj si zvedela hoo res me zanima celi se tresem ko berem tvoj post na forumu...Bolših od mene, jaz teh na s20 ne vidim, jih vidiš ti? Kdo drug? Plenilec sem vsaki dan ko hočem, noblam ko hočem in kar se mi zazdi kdo še to lahko, igralci NUKE? Hah ko so v zadnjih dneh pobrali več internalov kot jaz na vseh svetih skupaj HA-HA

Fehtanju pp-ja hahaha, to bi pa res rad videl vsem tu lahko povem isposodu sem si 400 premium na tem svetu od igralca TheGreatKlaus ki mu jih bom vrnil takoj ko zberem ljudi za skupinski nakup. A sem te dobu a? hihi miška v temo streljaš.

Sem reva jaz, ali reva ti? hmm gorziš(po tvojem 15 letniku) da boš prišla na dom..HA-HA-HA smiliš se mi kaj naj ti drugo rečem?

Res je kmelu me n eboš videla več na slovenski vp ker je preveč po0-noobov ki pljuvajo po forumu ko je nekdo bolši do njih, čudno je pa to ker je največ takih ki se potem ko jim dokažeš(v igri) nasprotno začnejo celo opravičevat in ponujat vasi ki so tako ali tako spucane.

Če dobiš kaj od kolegov pa kar nalimaj sem ni me strah tvojih postov(laži) o moji starosti, prebivališču, prevar, prosenje za pp in podobnih. Če pa hočeš da bi zaključu zaradi tebi podobnih pa nebom, samo voljo mi dajate da šebolj nabijem vse po vrsti v igri če pa hoče kdo še v rl pa kr ulete na vrata...ste dobrodošli...(vsi razen javne uprave teh noben nima rad na vratih)

aja še nekaj, tisti, ki imajo neporavnane račune z nasikancem, javite mi na zs :) sprejemam pripombe kot pohvale

hvala in dobro jutro Slovenija ( vietnam )

Tako dobre kolege ma pa na froumu prosi za pomoč proti iskanju zarote proti meni... HA-HA vsi ki imate kaj, kar na forum z tem da se še jaz smejem kaj bote nalimali.

Miška moja kavica se bo ohaldila če boš dolgo hodila :D
 

DeletedUser

Guest
hehe maticek jaz se ne bi zajebaval z policajko ;) drugače pa prosil si amazonko takoj na začetku sveta in dulesavica na si 19 ki te je gladko zavrnil
prosim ne delaj se norca

vemo tvoja dejanja tako da ja kavica bo res mrzla ker je niti časa ne boš imel popit
 
Last edited by a moderator:

Vulpes

Member
Reaction score
0
a resnica boli kaj nasinček preveč se hvališ kok si dober poznam večje igralce od tebe, ki so bili in so še aktivni, pa se sama ne bi nikoli hvalila kot ti imam dokaze brez skrbi in mi jih ni sram pokazati. jaz se na tvojem mestu ne bi tako zanašala na tvojo dobro stran vesti če jo imaš, če kdo laže, ti lažeš, in ta miška bo prišla brez skrbi a ne sama, imaš več sovražnikov kot pa prijateljev

a ti temu rečeš zarota hahahahahaha, se vidi ja da si ves mlečen ja

dulesavic
dne 01.06. ob 20:06
Me je fehtal za premium na s19,pa mu nisem nasedel
skyrim
dne 01.06. ob 20:05
jap ta najbolj brihten k bi mu vsak človek razsipal gobec :D
dulesavic
dne 01.06. ob 20:05
Ja vem,Matic
skyrim
dne 01.06. ob 20:04
nasikanc je 14 letnu mulc
skyrim
dne 01.06. ob 20:04
aha...
dulesavic
dne 01.06. ob 20:03
Igral sem z njim duala na s16 :)
dulesavic
dne 01.06. ob 20:03
Men se je takoj zazdelo da je on,vem po imenih vasi,to je njegov stil

ali pa tole ( podpora brez zamere samo ne najdem spolier :p )

NoSense
dne 16.06. ob 16:26
še mamico tvojo pozdravi za mene... čeprav sva se zjutraj vidla
NoSense
dne 16.06. ob 16:26
ok, točno vem kdaj prestopijo :D
skyrim
dne 16.06. ob 16:25
ni potrebe bo zavzet se preden se kaj začne ;) ti pozdravi raje vohune v vašem plemenu :)))

nasikanec ti je miška stopila na nogice
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
oooo a z matko od skyrima si se videl ? kakor jo jaz poznam ne hodi z otroki kaj šele z ljudm ki imajo iq pod minusem tako da žal matiček navaden mlečen otrok si ki si pravkar prišel iz joške pa gajsten k papiga ;) take mi uporabljamo za čiščenje sekretov da se naučijo spoštovanja do ljudi kar tebi zelo manjka
 
Top