Neuradni časopis sveta 20 2.del

Vulpes

Member
Reaction score
0
amm naj te opomnim kot dama, nemogoče da je prišel iz joške to je nelogočino, ampak pr takih kot je nasiknc se nikoli ne ve pa pustimo mati naravo naj dela svoje čudeže.

Praviš da sem reva, srček mali nasikanc, verjetno si že probal kaditi da si takoj ratal frajer v šoli in tudi alkohol si že probal ( ja kdo ga pa ni ) in samo to ti rečem jaz se ne skrivam. A denar rabiš za skupinski nakup, kako ti bo pa to ratalo z grožnjmi hmmm rada bi videla tebe v akciji ja hahahaaha zdej si me pa nasmeju a grozim ti ne mišek samo sporočam ti lepo da pridemo na obisk :)
 

jonke

Member
Reaction score
0
ja na vrt si jih dej namesto palčkov in lučke gor obesi lolll, jest svojih članov ne bi nikoli poimenovala z mladički in ko zrastejo bodo pa herkulesi, kaka vodja bi pa bila potem, če smo že pri grških legendah zakaj jih ne imenuješ pol Zevs al pa Ahil lol kake ženske so tukaj, sram jih je lahko, tako zahrbtne

that time of the month?

zakaj nebi ble Marije in Jezusi, kakšni Franci in Jožefi? :p
mogoče Smrkete, Ati Smrki, Klade, Zmrde, Grebači, Glavce, Zvitiji, Lenkoti, Puhice, Bistriji, Ubrančkoti potem mogoče Kihavci, mogoče Kralji Smrki ali pa Navihaci, Naravoljubi, Zgage, dedki Smrki, Krojači, Robot Smrkete, Angelčki, Bolni Smrki, Brdavsi, Tesarji al pa Arheologi. kakorkoli že Smrkci so zakon ^^

me pa zanima kaj ima prošnja za posojo premiuma veze z znanjem o igri? sm mev tud jest probleme z vračanjem premiuma in morem rečt da se je podpora izkazala pri tem (je bilo ravno v času ko je zaokrožila okrožnica z skupinskih nakupih in posojanju premiuma ko jo je podpora ingame poslala, čeprov nism na vseh svetovih sm dokaj prepričan da je bila poslana povsod)
 

-Nasikanc-

Member
Reaction score
0
grožnje na grožnjo, tako kot na začetku ne? prej je zgledalo takole, neboš dočakal drugega tedna, kmelu te ponoblamo in podobne zdaj pa grožnja na dom haha in to ne eden več jih bo moglo it k ''15 letniku'' haha joj smilite se mi ko limate to ko drugi rečejo, ko dobim slike ko sem napisal DAJ MI PREMIUM takrat ste lahko glasni...

Za igralce pa nisem nikoli rekel da ni bolših, ampak da jih trenutno na s20 ni, vem da so kje drugje ampak na ne na s20 miška.

Sej sem rpedvideval da neboš prišla sama, taki ki so tako glasni si neupajo nikamor sami no razen če si izjema kot jaz ki prenašam vse v dejanj....kar pa ne vrjamem ker si vedno tako pametna nikir pa nobenih uspehov.

Se vidimo doma na forum me nebo dokler nebo konkretnih dokazov da sem prosil do tacajt pa lp

a veš tudi kdaj grem na dopust? da neboš glih takrat trkala po vratih :D

Jonke sej veš kako je pri NUKE...mislijo da vsi igramo na podlagi pay2 win...

In vuples tolko veš o meni kako da neveš če pijam al kadim? razočarala si me :(

Ko pa malo povprašaš o tebi okoli dobiš take odgovore:

ma ta zenska ni normalna :D
neka policajka kao
a nepismena oseba :D



https://www.youtube.com/watch?v=j5-yKhDd64s
 
Last edited:

masterx.

Member
Reaction score
0
Naša prelepa sLOVEvenija,zdaj vsaj vidite kaki ludje živijo na vaš dnar, celo od mojega (Ko si kupim kako liziko,pa psc)

Javna Vprava.
 

DeletedUser

Guest
če komu ni všeč v sloveniji ima prosto pot pojdite iz slovenije nihče vam ne brani :)


nasikanc to ti pa jaz garantiram da je vulpi policajka :) sej pazi ko pridejo kake lučke k tebi na dom sej potem se boš skril za kom ? na vp se imaš skrivat za marsi kom doma te pa se starši ne morejo gledat ;) bodo vesel če se te znebijo hehe

in ja ne bo prišla sama pride zraven amazonka in jaz ;)

+ zanimivo da imajo tako mnenje o vulpiki al je to tvoje osebno mnenje ;) ubogi otrok
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
that time of the month?

zakaj nebi ble Marije in Jezusi, kakšni Franci in Jožefi? :p
mogoče Smrkete, Ati Smrki, Klade, Zmrde, Grebači, Glavce, Zvitiji, Lenkoti, Puhice, Bistriji, Ubrančkoti potem mogoče Kihavci, mogoče Kralji Smrki ali pa Navihaci, Naravoljubi, Zgage, dedki Smrki, Krojači, Robot Smrkete, Angelčki, Bolni Smrki, Brdavsi, Tesarji al pa Arheologi. kakorkoli že Smrkci so zakon ^^

me pa zanima kaj ima prošnja za posojo premiuma veze z znanjem o igri? sm mev tud jest probleme z vračanjem premiuma in morem rečt da se je podpora izkazala pri tem (je bilo ravno v času ko je zaokrožila okrožnica z skupinskih nakupih in posojanju premiuma ko jo je podpora ingame poslala, čeprov nism na vseh svetovih sm dokaj prepričan da je bila poslana povsod)

lej kaj ima veze z prošnjam z pp... človek misli da ne vemo nič o njem in govori da ne prosi za pp igralce... jah jaz vem zakaj prosi ker hodi v oš in nima prebite pare če mu doma ne dajo par centov... psc za 10 pa je otrok srečen kajne ? matic


+ dobim v roku 5 ur se kar si pisal amazonki in prilepim semle na forum ko se delaš tako nedolžnega... kdo se je pa posral ko ti je zagrozila da ti pride na dom ? sedaj imaš srečo bo prišla skupaj z mano in vulpes
 
Last edited by a moderator:

Vulpes

Member
Reaction score
0
that time of the month?

zakaj nebi ble Marije in Jezusi, kakšni Franci in Jožefi? :p
mogoče Smrkete, Ati Smrki, Klade, Zmrde, Grebači, Glavce, Zvitiji, Lenkoti, Puhice, Bistriji, Ubrančkoti potem mogoče Kihavci, mogoče Kralji Smrki ali pa Navihaci, Naravoljubi, Zgage, dedki Smrki, Krojači, Robot Smrkete, Angelčki, Bolni Smrki, Brdavsi, Tesarji al pa Arheologi. kakorkoli že Smrkci so zakon ^^

me pa zanima kaj ima prošnja za posojo premiuma veze z znanjem o igri? sm mev tud jest probleme z vračanjem premiuma in morem rečt da se je podpora izkazala pri tem (je bilo ravno v času ko je zaokrožila okrožnica z skupinskih nakupih in posojanju premiuma ko jo je podpora ingame poslala, čeprov nism na vseh svetovih sm dokaj prepričan da je bila poslana povsod)

Mislim jonke sem happy da sem ženska ti kot dec nisi marsikaj sposoben in nasikanc s tem si povedal vse o seb še potrdil si kar sm dobila podatke o tebi in ja te moram razočarat nisem normalna ker sem nad tabo ja policajka kaj je narobe feg. s tem in hahahaha sem pismena v primerjavi s tvojimi mlečnimi zobki

Aja sem pa razocarana da si tok malega zvedel o meni dej se malo bolj potrudi no

In pa masterx pokazi svoj pravi obraz si mogoce na zavodu da me placujes, pol ne samo mene
 
Last edited:

masterx.

Member
Reaction score
0
No vem da so na vp razlicni karakterji, sam vem v kaksen sm (vsaj upam :D), kateri je matic

Samo nisem pa vedel da je število "bolanih" v porastu.
 

DeletedUser

Guest
No vem da so na vp razlicni karakterji, sam vem v kaksen sm (vsaj upam :D), kateri je matic

Samo nisem pa vedel da je število "bolanih" v porastu.

tudi ti si bil malo bolan na si15 :) se malo spomnim kaj si pisal po forumih in za kake bedarije si zahteval deff hehe pa brez zamere "moje mnenje" :)
 

masterx.

Member
Reaction score
0
Hehe,poglej si tw stats,kaj je blo tam,keri ODD, sploh ne vem ka se ti ptiček glasis ko si mel 10 vasi pa od tega 8 barbark

No tak bom povedal nisem glih "clean" player samo ti se zmerom nisi vreden mojega cajta.
 

DeletedUser

Guest
Hehe,poglej si tw stats,kaj je blo tam,keri ODD, sploh ne vem ka se ti ptiček glasis ko si mel 10 vasi pa od tega 8 barbark

No tak bom povedal nisem glih "clean" player samo ti se zmerom nisi vreden mojega cajta.


sploh ne veš kater aac sem igral tam :) samo to vem da so nekateri igralci morali imeti pri tebi plamenico preko 1 meseca čeprav nisi prejemal napadov zanimivo potem ob vsakem fejku so ti morali zafilati vasi ;) ti to resno ? hahaha... ko je izvedela to pa vodja "tobika" so dobila pa vsi ukaz umaknite vojsko od njega in da mu nihče več ne da okrepitve ;)

+ ti vse pove ko se je orginal igralec kizme sramoval mislim da te je na koncu celo stran vrgel ;)

+ mi je žal da sem tako gobčen samo kaj čem če vem veliko stvari o določenih igralcih hehe.... ;) sploh ker sem igral v vašem plemenu ^^ srečno pobček
 
Last edited by a moderator:

Vulpes

Member
Reaction score
0
mislim da število bolanih upada s teboj osebno materx, kot vidim si ne upaš tukaj povedati svojega pravega nika ki ga uporabljaš na vojni plemen in jonke ta besda je za klateža in ni šlo pri posajilo glede pp ampak izsiljevanje samo to naše podpore ne zanima nikakor pa ne bom prišla na obisk k nasikancu z lučkami zato prosim te phoenix ne delaj tega, prišla bom kot sobojevnica na obisk na piškote in kavo saj me čaka kajne
 

DeletedUser

Guest
mislim da število bolanih upada s teboj osebno materx, kot vidim si ne upaš tukaj povedati svojega pravega nika ki ga uporabljaš na vojni plemen in jonke ta besda je za klateža in ni šlo pri posajilo glede pp ampak izsiljevanje samo to naše podpore ne zanima nikakor pa ne bom prišla na obisk k nasikancu z lučkami zato prosim te phoenix ne delaj tega, prišla bom kot sobojevnica na obisk na piškote in kavo saj me čaka kajne

ja bom šel pa jaz z lučkam ;) samo povej mi z katerimi iz mercatorja al iz tuša hehe... gremo pol še na piknik malo :)
 

Vulpes

Member
Reaction score
0
ni slaba ideja dej poglej če imajo prisilni jopič za masterx mogoče mu pa lahko še kaj pomagamo da ne bo upadal z bolanimi tukaj no to je njemu pod častjo
 

DeletedUser

Guest
ni slaba ideja dej poglej če imajo prisilni jopič za masterx mogoče mu pa lahko še kaj pomagamo da ne bo upadal z bolanimi tukaj no to je njemu pod častjo

ej jutri grem pogledat...... :) ampak ponavadi je v skladišču vedno prisilnih jopičev dovolj.... samo sedaj mi povej koliko lučk da jih ne bo premalo oz preveč ker drugače gremo še tobiko obiskat je že dolgo nisem videl :/
 

-Nasikanc-

Member
Reaction score
0
waa amazonka pride že ene parkrat naj bi se dobila pa je nikol ni blo hmmm...čudno ne :D

če se koga od tu bojim je to the phoenix ki mi deluje psihično bolan in meš rl z igro ane... amazonka je pa ševedno mela sam gobec, med drugim mi bo pokazala kako se pogovarjat z mrtvimi, mi je povedala da to zna komaj čakam da me nauči. Vuplec bom pa rad spoznal da vidim kira je ta policajka taglavna ki se upa grozit z obiskom na domu ''15 letniku'' :D
 

Vulpes

Member
Reaction score
0
škoda ker si dobil samo globalni ban jest bi te še tuki dala na ban ker itak govoriš samo laži in je škoda za takega kao profiča ampak who care saj losali smo se bolanih
 

DeletedUser

Guest
Sm masterx. oz biu, dobo sm globalni ban

http://si.twstats.com/si15/index.php?page=player&id=65972 tuki mas skyrim,ves ki je ODD(ves ka to sploh pomen) ti bom z barvico orisal ce neos naso

Defa niste odpoklical ker sem bil prevec poseran da bi to dupustil.

Sam se ga nahrulo da spremeni geslo,da se nebom mogo vec prijavit ker ce bi se, bi se se bolj skregali.

ej kolega oprosti nisem skyrim žal.... imaš prav si bil posran in si ga niso upali ;) samo nekateri niso bili tako naivni da bi ti ga sploh dali ;) se sreča da te je stran vrgel ker si bil sramota plemenu žal... in se ne čudim da si dobil globalni ban še kje bi ga mogel žal
 

DeletedUser

Guest
waa amazonka pride že ene parkrat naj bi se dobila pa je nikol ni blo hmmm...čudno ne :D

če se koga od tu bojim je to the phoenix ki mi deluje psihično bolan in meš rl z igro ane... amazonka je pa ševedno mela sam gobec, med drugim mi bo pokazala kako se pogovarjat z mrtvimi, mi je povedala da to zna komaj čakam da me nauči. Vuplec bom pa rad spoznal da vidim kira je ta policajka taglavna ki se upa grozit z obiskom na domu ''15 letniku'' :D

ti si že napol mrtev žal 24 ur na vp ;) kaj bo z tem otroci ki ne znajo niti matike v roki držat kaj šele delat
 
Top