Neuradni časopis sveta 20 2.del

Vulpes

Member
Reaction score
0
jojj srček ti ne grozim nasikanc in veš ta poklic opravljam z veseljem ne pa kot nekateri ki se jim delati ne da in živijo na račun nas vseh


nasikanc no pridi potem jutri v ljubljano samo kdo te bo pelu je pa vprašanje
 

DeletedUser

Guest
ej vulpi pustva te zadrogirance ki so itak sramota narodu.... škoda časa za njiju sploh ker me imajo za skyrima haha....


ja mami ga bo pelala ker sam nima dnarja da bi si vlak plačal :) haha kar dobi da itak za psc :)
 

-Nasikanc-

Member
Reaction score
0
ee ljubček 24 ur za vp, hahti si ja bolan na morju živim pa bom bil 24 ur na vpju a hahah ti si res psihično bolan, najavte se mi prosim da te psihijater počaka. Če rabite naslov moj pa mi pište na zs, al ga že mate ko tko vse o meni vete...
 

Vulpes

Member
Reaction score
0
veš jih razumem če bi bili zadrogiranci samo niso. so huje kot to samo škoda besed nekaterim res jahhh kam gre ta mladina res saj nekateri no
 

Vulpes

Member
Reaction score
0
si na morju wawwww lepo no mami in oči kdaj grem na sladoled dejta mu 10 eurov sej bom samo sladoled
 

-Nasikanc-

Member
Reaction score
0
ja mami ga bo pelala ker sam nima dnarja da bi si vlak plačal haha kar dobi da itak za psc

Če ti povem kolko sem ta svet dal za pp boš pomojem kar debelo gledal, še ti si več zapravu, zdravljenje kliče.
 

DeletedUser

Guest
ee ljubček 24 ur za vp, hahti si ja bolan na morju živim pa bom bil 24 ur na vpju a hahah ti si res psihično bolan, najavte se mi prosim da te psihijater počaka. Če rabite naslov moj pa mi pište na zs, al ga že mate ko tko vse o meni vete...

imamo že tvoj naslov ne skrbi.... ja ubogi psiho pazi da ti mami ne odklopi računalnika :) pa da ti ne začne zaračunavat elektriko haha...
 

DeletedUser

Guest
Če ti povem kolko sem ta svet dal za pp boš pomojem kar debelo gledal, še ti si več zapravu, zdravljenje kliče.

žal ne dajam dnarja za psc ;) ampak ne boš vrjel imam odprt tudi lepotni salon ze za 10 evrov ti polepšam obraz zadostovala bo 1 pest ;)
 

-Nasikanc-

Member
Reaction score
0
No dej napiši mi ga da vidim če je pravi bolnik...pejdi 3 dni nekam na dopust da se ti malo glava na mesto postavi pol pa si dobrega psihijatra najdi...
 

Vulpes

Member
Reaction score
0
mislim da bo limit presegu veš a šele v torek si ooooo škoda ja pridi jutri no sej imaš "baje" izpit a ne ?
 

DeletedUser

Guest
haha... ej mladiček služim v vojski že 14 let in kdo se bo obrnil jaz ali ti ? haha....
 

Vulpes

Member
Reaction score
0
No dej napiši mi ga da vidim če je pravi bolnik...pejdi 3 dni nekam na dopust da se ti malo glava na mesto postavi pol pa si dobrega psihijatra najdi...

a si ti mogoče blond no nimam slike tvoje škoda sam si mogoče grinchu podoben
 

-Nasikanc-

Member
Reaction score
0
Jutri je nedelja kaj bi delal v nedeljo ko je vse zaprto in danes grem na štajerske konce, v torek grem nazaj pa se lahko kje ustavim če me neboš že ti ko tako vestno upravljaš svoje delo.
 

Vulpes

Member
Reaction score
0
hahahaha ne bom tega nardila mišek no da bi službo izkoristila na lov na mulčka
 

DeletedUser

Guest
ej vulpi pusti tega psihota ker je res škoda časa za njega ko je že tukaj tako pogumen bomo videli koliko ga je v hlačah ko pridemo do njega "preko spleta je vsak pogumen"

pridi na skype raje pa pusti ta forum :)
 

-Nasikanc-

Member
Reaction score
0
a si ti mogoče blond no nimam slike tvoje škoda sam si mogoče grinchu podoben

Kako da ne vse vedi, kako lahko nimate moje slike prašaj onega bolnika mogoče jo ma on itak ve vse o nas.
 

-Nasikanc-

Member
Reaction score
0
ej vulpi pusti tega psihota ker je res škoda časa za njega ko je že tukaj tako pogumen bomo videli koliko ga je v hlačah ko pridemo do njega "preko spleta je vsak pogumen"

pridi na skype raje pa pusti ta forum :)

te že čakam, jaz sem zaenkrat še vse prenesu v dejanja ti pa še nič zaenkrat sam gobec psihopat
 
Top