Neuradni časopis sveta 20 2.del

DeletedUser

Guest
te že čakam, jaz sem zaenkrat še vse prenesu v dejanja ti pa še nič zaenkrat sam gobec psihopat

eh mladiček ;) boš tudi upil skine na kline ? haha....
 
Last edited by a moderator:

Vulpes

Member
Reaction score
0
samega sebe nasikanc se delaš tukaj profi igralc in tak igralc ne bi nikoli ozmerjal nekoga z bolnikom ali kero žaljivo besedo
 

DeletedUser

Guest
lej vulpi imel smo takih primerov ze mnogo sej veš... ne moreš mu zamerit pač nima vse doma pošlihtano

ajde grem jaz dol mi je škoda časa za tega mulca
 

-Nasikanc-

Member
Reaction score
0
Dokaži v igri vuples da sem slab tle me pa pljuvaj kolko hočeš, tam pa vsi vidijo kdo je kolko sposoben ane...

Vaši uspehi:
http://si.twstats.com/index.php?page=search&name=Vulpes+&type=player

http://si.twstats.com/index.php?page=search&name=the+phoenix+&type=player

Moji uspehi:
prvi svet
http://si.twstats.com/index.php?page=search&name=Lem0n&type=player

Moj račun nasiaknc
http://si.twstats.com/index.php?page=search&name=-nasikanc-&type=player

Nosense pa tako že veš use, ti bodo tvoji kolegi v NUKE povedali...

Nerabim več dodajat, ko pridete k meni vas bom v pravem pomenu besede rekel idijoti, ker to da mešate igro z vp dokazuje da bi res rabli zdravljenje v psihijatrični bolnišnici. Vas pa pričakujem amazonko bom zveselejm spoznal, za phonixa imam kji v omari za tebe pa nisem čisto prepričan...

Tolko od mene adijo forum še listek gre na podporo zakaj je forum tako malo obiskan, predvsem zaradi takih psihičnih bolnikov ki mešajo vp z rl in neupajo hodit na piknike najrajš pridejo 3 na dom k enemu ane... tk k policaji nikoli nepride 1 vedno 2+ zakaj le a se bojijo samih sebe...

plosk plosk

lp forum:)
 

DeletedUser

Guest
Pa kaj se sploh dokazujete eden drugemu, prav patetični ste že...isto najedate s temi pikniki za katere so na začetku vsi glasni a na koncu ne morejo prit. Če ti ni za piknik pač rečeš ne in kaj zdej, a bo konc sveta če 20 folka ne spoznaš v živo ? :)

In pol še neke policajke itd., ja pa kaj zdej če je nekdo policaj, a je zato kej več od mene ? glih tak je člouk, sam folk se vas pri nas boji sam iz enga razloga; ker mate ukaz za mastne kazni, pa ne zato ker bi s tem delal red, ampak z namenom, da jebete slovenski narod, lačen in na robu bankrota. Dons je itak vse noro, vsi te jebejo na vsakem koraku, vsakemu se nekam mudi...če smo glih pri policiji...niste tok brezmadežni koker se imenujete, isto specialci,...ko bodo ljudje to pogruntal ste jebal ježa...premalo vas je dragi moji hehe

a niste že poslušal pred parlamentom klice; "malo vas je malo vas je pič****"...tukej ne bo pomilovanja in nageljnov, začnite se ščitit kolegi v uniformah, ko bo prišla amerika v slovenijo bo konec ehehe ;)
 

NeverAgain

New Member
Reaction score
0
Sploh pa ne razumem tuki logike. Vsi verjamejo da je NoSense star kolko... 15 let? In zdej odrastla policajka grozi nekomu za katerega verjame da je 15 letni mulec? Ma kam smo šli folk, alo. Poleg tega ga pa še kliče psiho? Res smo šli že daleč, ni kej. Se je malo za vprašat tukej kdo gre predaleč...
 

Gospod Cesar

New Member
Reaction score
0
Vojna besed, vsi pametni brez podlage, vsi ste policaji, vojaki, visoki uradniki ipd. po forumu širite pamet celotnega vesolja namesto da bi se dokazali v igri :rolleyes: Ni forum namenjem temu da ugotovimo poklic vsakega posameznika ki igra igro, za to pejte na piknik pa se mente tam tisti ko vas to zanima. Fora igre je da se občasno malo distancirate od delovnega življenja a vi mešate eno z drugim in oboje nikakvo opravljate.
No sedaj ko sem se oglasil jaz bodo verjetno vsi posti zbrisani zaradi offtopica jaz pa si bom prislužil pike, vsaj dosedanja praksa je bila takšna ampak kakorkoli... Less qq more pew pew :paladin:
 
Last edited:

jonke

Member
Reaction score
0
ko sm prebrav tele dve strani novih postov od včerej (kar obžalujem) me je prešinilo zakaj sm nehov špilat 2,3 leta nazaj. ker je samo ljubosumje, egoističnost in samohvaljenje (se tako al tako ve da sm jest najbolši ^^). se probaš mal pohecat da bi sprostiv ozračje pa gre vse v nič. naj se imenujejo kakorkoli želijo, sej vrjetno vedo kako so poimenovani in če se strinjajo s tem pa naj se, če pa se ne pa nevem kaj jim prepričuje odhod iz plemena.

potem pa še Oton Frank pride in se hvali z ODD. ko je biv še AA aktiven in smo pregledovali rekrute sm vidu (in ne na enem računu, niti ne dveh ali pa treh) kako prosiš za deff naj ti ga pošljejo pa sploh soplemenjaki niste bli (surovine bom preskoču). upam usaj da si maturo naredu :)

z policijo je pa tud tako. dokler opravljajo svoje delo (sej niso krivi da dobivajo take ukaze od nadrejenih) nevem kje je problem. je kje kaka pizdarija se ravno njih pokliče tko da mal respecta do njih tud nebi škodvalo. so tud pokvarjeni nekateri seveda tako kot povsod, ampak posploševanje po parih je zmotno da se očrni vse s tem.

in tud tale tema je čisto zašla. za grožnje za premium (kot sm povedov je bilo lepo napisano s strani podpore kako in kaj je s tem) in vsi ostali svetovi ki so zašli v tole temo ki ima v imenu številko 20 so samo razlog za dodatno blatenje. in s tem ko blatite en drugega - če bi se vsaj delček bolše počutili ko storite pa vsi vemo kako je s tem

imejte se radi
lp
 

masterx.

Member
Reaction score
0
potem pa še Oton Frank pride in se hvali z ODD. ko je biv še AA aktiven in smo pregledovali rekrute sm vidu (in ne na enem računu, niti ne dveh ali pa treh) kako prosiš za deff naj ti ga pošljejo pa sploh soplemenjaki niste bli (surovine bom preskoču). upam usaj da si maturo naredu :)

Ne vem kje ma zdaj to veze z mano? Kaj je narobe ce reces za deff? Oz. sklenes nekaksno sodelovanje z njimi,je kaj narobe? saj nikogar ne silim,ej posli deff al pa pistolca na glavo,vse je po lastni volji, samo vam gre prevec v nos ker potem pušite nuke pa še zida ne oplazite.

Glede mojega tecnarjenja za deff ok, je, samo je pa tudi to da sem vsak svet o ga igram med Top 5 ODD, ocitno me majo vsi precej radi,aja naj te opomnim kaj se je zgodilo na si15, 525k kot branilec posledica---> motorka ti devlej deff gremo brisat, ti je kaj znano z si17? 440k ---> golufa spet gremo brisat, in ocitno je to vase orozje, Noble pa greste posilat na obeh svetih 20 ur vstran,supaki pa se mate za neke proje, sicer glede deffa pa vprasaj tobiko kolko sm ga mel na si15,maj ko bozičko,si17 pa osmanko ko je bil nabiti pred mano z 15 manj vasi pa je mel vecc deffa,mel sm 3 bunkarje saj isto je zdaj na si19 brisali bojo zaradi mene sam v tem primeru me niso napadli ampak sm jim jz pobral 20 vasi v cca 10 dneh,mel pa sem 6 noblov ko sm priso na acc pred 15 dnevi.

Pac tisti ko brisejo so sami luzerji pa si ne upajo priznati da so spusli al pa bojo spusli, pa majo dober izgovor tako.


Bi se pa nekaj dodal, igram zdaj pa da recem od si15 naprej, naletim na same loserje ko jih noblas pa jim vasi padajo ko po tekocem traki,samo na si17 je bil amade ,ki je tudi losser,pa poglej tw stats carmagedona ne vem ocitno je vsepovsod med top 5, samo na si17 je gubi vasi po tekocem traki,ceprav ste ga filali na puno zaradi calimerota.

Jonke to pa za tebe,si losser in bos to tudi ostal, tvoje najmocnejse orozje so pa besede.
 
Last edited:

skyrim

Member
Reaction score
0
ooo kako se je ta forum razpisal :) + upam da sem tud jaz povabljen na ta piknit

2 kot drugo vidim, da marsi komu gre v nos, da sem nehal igrat z slo vp in govorite, da sem jaz the phoenix :/ zanimivo :)


aja kot 3 stvar bi pa rad pohvalil SPANK za prevlado sveta :)



lp
 
Last edited:

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
Vzdržite se osebnih žalitev in dvignite nivo komuniciranja.
»Žaljenje« oz. smešenje nasprotnikov (noob, newbie, začetnik, amater, itd..) je dovoljeno samo v forumih svetov, vendar samo z ozirom na igro in razmere v njej.
Vse neprimerne komentarje bomo odstranili, komentatorje pa kaznovali. Predvsem priporočam, da pred objavo, še enkrat preberete svoj komentar.
 

Vulpes

Member
Reaction score
0
Pa kaj se sploh dokazujete eden drugemu, prav patetični ste že...isto najedate s temi pikniki za katere so na začetku vsi glasni a na koncu ne morejo prit. Če ti ni za piknik pač rečeš ne in kaj zdej, a bo konc sveta če 20 folka ne spoznaš v živo ? :)

In pol še neke policajke itd., ja pa kaj zdej če je nekdo policaj, a je zato kej več od mene ? glih tak je člouk, sam folk se vas pri nas boji sam iz enga razloga; ker mate ukaz za mastne kazni, pa ne zato ker bi s tem delal red, ampak z namenom, da jebete slovenski narod, lačen in na robu bankrota. Dons je itak vse noro, vsi te jebejo na vsakem koraku, vsakemu se nekam mudi...če smo glih pri policiji...niste tok brezmadežni koker se imenujete, isto specialci,...ko bodo ljudje to pogruntal ste jebal ježa...premalo vas je dragi moji hehe

a niste že poslušal pred parlamentom klice; "malo vas je malo vas je pič****"...tukej ne bo pomilovanja in nageljnov, začnite se ščitit kolegi v uniformah, ko bo prišla amerika v slovenijo bo konec ehehe ;)

me zanima v keremu jobu blestiš, da si oh in sploh nad nami, kot vidim nisi še napisal kje delaš razen če se sramuješ svojega poklica, jaz se ga ne, imam rada svoj job, pa tudi če ne bi bila v javni upravi, včasih si želim da ne, obrni se na MNZ zakaj so take mastne kazni, tukaj se nekaj oglašaš, ker misliš da imaš prov, a ko neko življenje ali več življenj, govorim po izkušnjah izgubi po nedolžnem življenje zaradi nekega pijanca ki vozi po nasportnem pasu zaradi stav, ki se dogajajo v zadnjem času med mularijo, za to si pa slep. Malo beri zadnje poste kaj je on pisal meni in ja je psiho zame, v dobesdem pomenu.
 

Vulpes

Member
Reaction score
0
Sploh pa ne razumem tuki logike. Vsi verjamejo da je NoSense star kolko... 15 let? In zdej odrastla policajka grozi nekomu za katerega verjame da je 15 letni mulec? Ma kam smo šli folk, alo. Poleg tega ga pa še kliče psiho? Res smo šli že daleč, ni kej. Se je malo za vprašat tukej kdo gre predaleč...

nauči se brat, kdo je reku da je psiho, nabavi si očala še ena prosim lepo bruko si delaš
 

Gospod Cesar

New Member
Reaction score
0
, imam rada svoj job, pa tudi če ne bi bila v javni upravi, včasih si želim da ne, obrni se na MNZ zakaj so take mastne kazni, tukaj se nekaj oglašaš, ker misliš da imaš prov, a ko neko življenje ali ve življenj, govorim po izkušnjah izgubi po nedolžnem življenje zaradi nekega pijanca ki vozi po nasportnem pasu zaradi stav, ki se dogajajo v zadnjem času med mularijo, za to si pa slep. .

Bom še jaz malo pametoval, obrniti se mora na DZ glede visokih kazni, MNZ je lahko le predlagatelj in objasnili ti bodo le njihove predloge ne pa dejstev zakaj je tako kot je.

Se vidi da na psihotestih pri policiji res popuščajo glede na to da te prav vsak komentar tako sprovocira. Me prav zanima kako se obneseš na terenu. Daj zamenjajte temo raje pa koga pohvalte za dobro akcijo al pa za smešen neuspel poskus ne pa da se tu preko 4 strani pospemate z bednimi komentarji, eni pridemo dejansko kej o VPju prebrat.

Lp.
 

skyrim

Member
Reaction score
0
no dejmo malo spremenit temo na ameriškem svetu se bo začel si21 ga bi kdo igral ?
 

Vulpes

Member
Reaction score
0
Bom še jaz malo pametoval, obrniti se mora na DZ glede visokih kazni, MNZ je lahko le predlagatelj in objasnili ti bodo le njihove predloge ne pa dejstev zakaj je tako kot je.

Se vidi da na psihotestih pri policiji res popuščajo glede na to da te prav vsak komentar tako sprovocira. Me prav zanima kako se obneseš na terenu. Daj zamenjajte temo raje pa koga pohvalte za dobro akcijo al pa za smešen neuspel poskus ne pa da se tu preko 4 strani pospemate z bednimi komentarji, eni pridemo dejansko kej o VPju prebrat.

Lp.



ufff kako znanje si mi zdej povedal, wawwww bravo
 

črtomir

Member
Reaction score
0
Kakor sem bil presenečen pri prvem delu, me je ta drugi del razočaral.
Lahko rečem samo to: iz poskusa ustvariti časopis svobodnega novinarja, je postal, kakor mnogi , glasilo ki poveličuje eno opcijo, v njemu pa ni več svobodnega pogleda, brez navijaštva.
Temu kar pa je sledilo po temu, ta tako imenovani peskovnik, je pa itak višek slovenske intelegence, medsebojnih odnosov in vsemogočnega ega, na žalost v glavnem vedno istih akterjov z vedno novimi niki, hvaljenja z nekimi dosežki v igri, v kateri nikoli v glavnem ne igrajo sami, ampak vedno dual ali trial, zaradi tega pa prihaja še do večjih neumnosti, ker vsi poznajo nik mogoče pa poznajoo enega od trojice, potem pa se piše vse mogoče. V večini razumem vse ki se obdajajo tukaj, v življenju sem jih že mnogo spoznal, začenja pa se v ranem otroštvu, pri igrici človek ne jezi se, ko so če kot predšolski otroki, brcali igrico in se jokali, ko niso bili prvi.
Zato tudi svoje vnuke vedno učim, to je le igra, igra je odvisna predvsem od sreče. v TW je pa še nekaj več, odvisna je od nekega danega trenutka v RL, ki ti omogoča ali si lahko prisoten v tej igri, kajti biti med uspešnimi, pomeni biti veliko za kompom ali mobijem. Torej ne prepirajte se, to ni peskovnik otroškega vrtca, če si imate tolko za povedat, si dajte po ZS, izmenjajte si skyp naslove, pa se obdelujte zasebno, ne utrujajte, perte vaše posrano perilo na svojem dvorišču, ne pa se delat še glavni v javnosti, saj zaradi vas nihče več ne bere forumov, ker se res že povsod obmetavate z enim in istim sranjem. Ja v redu, glavni ste, največji, ste cvet slovenske scene in brez vas bi zaprli to igro na slovenskem serveju. Pa če se že morte pokažte malo kulture in intelegence, še posebno če se še predstavlate kot uradne osebe.
 

DeletedUser

Guest
Kakor sem bil presenečen pri prvem delu, me je ta drugi del razočaral.
Lahko rečem samo to: iz poskusa ustvariti časopis svobodnega novinarja, je postal, kakor mnogi , glasilo ki poveličuje eno opcijo, v njemu pa ni več svobodnega pogleda, brez navijaštva.
Temu kar pa je sledilo po temu, ta tako imenovani peskovnik, je pa itak višek slovenske intelegence, medsebojnih odnosov in vsemogočnega ega, na žalost v glavnem vedno istih akterjov z vedno novimi niki, hvaljenja z nekimi dosežki v igri, v kateri nikoli v glavnem ne igrajo sami, ampak vedno dual ali trial, zaradi tega pa prihaja še do večjih neumnosti, ker vsi poznajo nik mogoče pa poznajoo enega od trojice, potem pa se piše vse mogoče. V večini razumem vse ki se obdajajo tukaj, v življenju sem jih že mnogo spoznal, začenja pa se v ranem otroštvu, pri igrici človek ne jezi se, ko so če kot predšolski otroki, brcali igrico in se jokali, ko niso bili prvi.
Zato tudi svoje vnuke vedno učim, to je le igra, igra je odvisna predvsem od sreče. v TW je pa še nekaj več, odvisna je od nekega danega trenutka v RL, ki ti omogoča ali si lahko prisoten v tej igri, kajti biti med uspešnimi, pomeni biti veliko za kompom ali mobijem. Torej ne prepirajte se, to ni peskovnik otroškega vrtca, če si imate tolko za povedat, si dajte po ZS, izmenjajte si skyp naslove, pa se obdelujte zasebno, ne utrujajte, perte vaše posrano perilo na svojem dvorišču, ne pa se delat še glavni v javnosti, saj zaradi vas nihče več ne bere forumov, ker se res že povsod obmetavate z enim in istim sranjem. Ja v redu, glavni ste, največji, ste cvet slovenske scene in brez vas bi zaprli to igro na slovenskem serveju. Pa če se že morte pokažte malo kulture in intelegence, še posebno če se še predstavlate kot uradne osebe.

+1

Hvala podpori za zbrisan post :D v tem sem govoril...ne znate niti ene male zadeve normalno sprejet in jo normalno razsodit...!! :( jaoooo
 
Top