Svet 15

mr. noob

Banned
Reaction score
0
noob,zopet podžigaš,pol pa nisi nč kriv,ampak smo drugi,gdo je reku ,da se ne igra,igra pa še kolk.
Pa še to,a veš kdo teb hval,tisti ,ki so teb podobni v igri po špilu in tvojem nagnusnem vodenju ,ki morjo steboj držat,pa tuki teb v prid pisat ,drgač jih pohamstraš.:)

....hahaha....
 

okostnjak

50% spammer<br><span style="font-size:0.8em;">Bore
Reaction score
0
noob,zopet podžigaš,pol pa nisi nč kriv,ampak smo drugi,gdo je reku ,da se ne igra,igra pa še kolk.
pa še to,a veš kdo teb hval,tisti ,ki so teb podobni v igri po špilu in tvojem nagnusnem vodenju ,ki morjo steboj držat,pa tuki teb v prid pisat ,drgač jih pohamstraš.:)

hahaha ... bi rad vidu tebe tko dobr vodit pleme ko noob ;)
Nehej jamrat na forumu že enkrat no ;)

Lp
 

DeletedUser

Guest
admini, zaprite usta že enkrat temu francu!


kaj sn napovedu,ena tretjina se že uresničuje,še mal pa bo vse,taki ste,po calimerutu ste tudi vsi udrihal,kteri nimate nč v glav,........
ste sami živčkoti,ker se daste sprovocirat.;) lp
 
Last edited by a moderator:

okostnjak

50% spammer<br><span style="font-size:0.8em;">Bore
Reaction score
0
Noben se neda sprovocirat.

Mi samo govorimo, kak neumne stvari izjavljaš
Egon, meni si izbrisal post , a on napiše idioti, pa nič ;)


Franco - najbrž sem zelo, zelo mlajši od tebe, obnašaš se pa kot da bi blo obratno ;)
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Pozdravljeni

Včeraj sem vas opozoril na primerno obnašanje na forumu, žal ni pomagalo. Danes opominov ni več.
Lahko (celo zaželeno je) debatirate o SI15, o sposobnostih igralcev in voditeljev, o njihovih dobrih in manj dobrih lastnostih... vendar brez žalitev in brez neprimernih izrazov. Hvala za razumevanje!

Lep dan
 

DeletedUser

Guest
Pozdravljeni

Včeraj sem vas opozoril na primerno obnašanje na forumu, žal ni pomagalo. Danes opominov ni več.
Lahko (celo zaželeno je) debatirate o SI15, o sposobnostih igralcev in voditeljev, o njihovih dobrih in manj dobrih lastnostih... vendar brez žalitev in brez neprimernih izrazov. Hvala za razumevanje!

Lep dan
Če boš samo opozarjal in opozarjal se ne bo noben nič bal stali bene pa bo ;)
 

Chopper

Member
Reaction score
0
Če boš samo opozarjal in opozarjal se ne bo noben nič bal stali bene pa bo ;)

Da, zgleda da bo res to potrebno. In upam, da se boste/bodo potem soočili s posledicami.
To vzemite kot zadnje opozorilo.

Lep pozdrav,
Chopper
 

DeletedUser

Guest
očitno si ti tisti,ko nemreš še dat miru. kaj čemo,si pač tak kot si,takšn si pršov na svet. lp
Se ne sekiram :D Da ne bo kdo rekel da je svet že nevem kako odločen...
bandicam-2014-03-18-21-1.jpg
 

DeletedUser

Guest
EX? kaj pomeni eX? EKS torej ga pijemo? SC vodi zato ker so sami neki športniki ki v fitnesu igrajo VP EX ga pa pijemo ko svije ;P



Šalo na stran. V svetu še ni nič odločeno. Mogoče pa na koncu zmagajo HUNI XD
 

DeletedUser

Guest
EX? kaj pomeni eX? EKS torej ga pijemo? SC vodi zato ker so sami neki športniki ki v fitnesu igrajo VP EX ga pa pijemo ko svije ;P



Šalo na stran. V svetu še ni nič odločeno. Mogoče pa na koncu zmagajo HUNI XD

Delno maš prov,jaz pa pravim ,da bodo zmagal taboljš.....se motim-:p
 

zahlacar3

In-game moderator
Reaction score
0
ali bo onih +10% do konca serverja ostal?
Povečano proizvodnjo dobi zmagovalna ekipa le za 12 ur. To je napisano tudi v poročilu, ki ste ga prejeli ko se je izzov zaključil.
 
Top