Search results

  1. nofear

    iŠČE KDO DUALA ALI PA ODDAJA RAČUN

    Trenutno sem si zaželel malce klikanja vojne plemen in ponujam možnost, da bi z nekom igral občasnega duala. Malce sem sicer iz forme ampak majster ostane majster. Če je kdo zainteresiran potem se mi naj javi na skypu. jances_the_king
  2. nofear

    NoFear čestita Calimeru

    Prijatelji, sovražniki in soborci naj vsem zmagovalcem čestitam za veličastne dvoboje in velike zmage. Vsak pohod se začne s željo in konča, ko mu odbije tista ura. Včasih zmagaš včasih izgubiš, a vseeno važna so poznanstva in prijateljstva... druženje ob kozarčku in navkljub vsemu smo včasih v...
  3. nofear

    Premade SLOVENIJA

    Pozdrav vsem skupaj na vojni plemen. Minilo je kar nekaj časa kar je zalaufala slovenska različica vojne plemen in mnogi med vami ste svoj nivo zelo dvignili in postali pravi igralci. Sedaj pa je čas, da vsi tisti, ki imamo željo po dokazovanju na tujem naredimo korak naprej in se pred zimo...
  4. nofear

    Top 20 igralcev!

    1 Plox KOH 696 2 ninja KOH 687 3 Yohans Ano. 673 4 kobarid ~NR~ 656 5 Shaolin36 ~NR~ 630 6 zadrga Ano. 622 7 koki2 ~NM~ 617 8 58Ploj VIP 617 9 Lato InKoH 616 10 snuki ~NR~ 612 11 Vojak01 *E-W* 612 12 vandersar ~NM~ 607 13 pladin ~PSS~...
  5. nofear

    Igralci na svetu 7

    V tej temi se naj razpravlja o igralcih, ki so se prijavili na svet 7 in o njihovih izkušnjah. Sam sem se seveda prijavil a samo zato, da malce gledam kdo vse je na svetu številka 7. Opazil sem nekaj dobrih igralcev in ta svet utegne biti zato zelo zanimiv ako bodo igrali in se napadali...
  6. nofear

    Vojna plemen zapira .si server

    Na centrali so se odločili, da bodo zaprli slovensko različico vojne plemen in s tem ukinili vse slovenske serverje. Več o tem vam bodo povedali naši administratorji. Mislim, da če bo Mungo kupil še komu premium in ne samo pijanduri, da bodo mogoče še podaljšali obstoj slovenske različice...
  7. nofear

    Premade za. net server

    V sebi močno verjamem da smo slovenci dovolj dobri da lahko tudi na . net serverju naredimo nekaj več. Ako ima kdo voljo naj napiše v to tema tako da bom vedel. Štartamo enkrat Maja, ko se server odpre.
  8. nofear

    NoFear se poslavlja od vojne plemen.

    Tako napočil je čas, ko moram tudi sam objaviti zaključek na tej igri. V tem letu in pol sem se resnično zelo zabaval, a vsega lepega je enkrat konec. Glede na to, da se je veliko mojih prijateljev že pred časom poslovilo in da nas je v TMP bilo še samo nekaj aktivnih je bilo resnično samo...
  9. nofear

    NoFear na svetu 2

    Od danes naprej je NoFear prisoten na svetu 2. Sovražniki spet nimate sreče.. OPA tle je pa Matjazinho moderator... ga bo treba malce jezit ane ???:eek:
  10. nofear

    Nofearomanija - bolezen ali moda?

    MUNGO RAZPRODAJA SVOJE VASI..INTERESENTI JAVITE SE...POPUST NAD 20 VASI.......VZAMEŠ 20 DOBIŠ 25..BREZ PIKA KARTICE NA VEČJI KOLIČINSKI ZAVZEM VASI..POPUST TUDI DO 60% ..... seveda, če imate dovolj plemičev.. ---------------------------------------------------- ČESTITAM NF..končno si dobil...
  11. nofear

    W 53 se pričenja 2.11.2010 ob 17h

    Vse igralke in igralce obveščam da se na mednarodnem serverju odpira W53. Nastavitve sveta W 53: Speed: 2.0 Unit speed: 0.75 Paladin: Yes, no weapon Archers: No Church enabled: No Noble system: Coins, starting at 1/2 price Morale: Start: Points & time based Bonus villages: No...
  12. nofear

    Nagradna igra na svet 1

    Prosim če vodstvo vojne plemen naredi nagradno igro, kjer se bi izbiralo najbolj popularnega igralca. IME IGRE: HEROJ SVETA 1 NAGRADE: 1. mesto - 400 premium točk 2. mesto - 200 premium točk 3. mesto - 100 premium točk Nagradam lahko dodate še kakšne vaše predloge. V primeru, da bi...
  13. nofear

    Svet 2

    Iščem račun na svet 2 minimalno 100k točk hvala
  14. nofear

    JB vs TMP... aka... Alica v čudežni deželi.

    Dolgo je tega, ko sem se jaz nazadnje tle gori oglasil in že zelo dolgo je tega, ko sem imel kakšen sovražni, nestrpen ali hujskaški govor. Zaenkrat se raje pogovarjam z vojsko, ker mislim, da govori najbolje in vedno utiša nasprotnika. Prav vse člane JB lepo pozdravljam in se jim...
  15. nofear

    Neumnost ne pozna meja

    Vsi mladi igralci, ki tako lepo pišete hodite v plemena, ki kar po dolgem in počez pobirajo vse kar leze, kmalu bo prišel čas, da se vprašate v kakšnem plemenu bi radi bili. Če ste na K45 pridite me kontaktirajte, da vas preiskusim malce v znanju šele nato boste imeli možnost, da se vključite v...
  16. nofear

    NoFear na SI4

    Pozdravljeni zelo veliko vas je, ki ste odšli na svet 4 in tudi sam se podajam tja, tako da bomo imeli zelo konkretno in zanimivo ekipo. O imenih, ki se bodo bojevala poleg mene trenutno še ne bomo. Povprečna starost ekipe bo nekje 35 let in zaenkrat še sprejemamo predloge kdo bo prišel...
  17. nofear

    NoFear fan Club

    Vsi ki mislite, da sem zaznamoval svet1 prosim, če se vpišete v moj fan club. Administratorje/Moderatorje ( flaninger ) prosim, če bodo sproti brisali neumne komentarje. Prvih 10 bo prejelo tudi DARILO. + nekaj naključnih ... vsak dober komentar pozitiven ali negativen, ki bo napisan izvirno...
  18. nofear

    Sklepne misli...

    Malo je stvari, ki me resnično ganejo. Spodaj je besedilo, ki ga je zapisala moja velika prijateljica Lily s katero sem preživel nekaj zanimivih uric na vojni plemen. Tudi sam bom dodal nekatere ljudi zaradi katerih se težko poslavljam od sveta 1. Pogrešal bom: bosko28 - naše nežna duša in...
  19. nofear

    Največje "ritke"

    Ta tema ni namenjena žalitvam ali čemu podobnemu, ampaj je njen namen ta, da se napiše v njej igralce, ki so opravili največje preobrate in prestope iz plemena v pleme. Kdo so igralci brez hrbtenice??
  20. nofear

    Trenutek Resnice.

    Pozdravljeni Stanje na svet1 se je zopet malce spremenilo. Pleme TLAELF ( villin ) je dočakal svoj konec. Na tem mestu bi vprašal vodjo plemena KOH ali ima tisto o sprejemanju novih članov napisano tko, da se tega drži ali bolj za hec, da daje občutek kvalitete. Kakorkoli že mislim, da če...
Top